فروش سه روز اول Secret Superstar

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  فیلم Secret Superstar با بازی زیرا واسیم و عامر خان تنها در سه روز در چین از فروش نهایی این فیلم در هند عبور کرد. فیلم عامر خان در سه روز اول اکران خود در چین موفق شد فروش فوق العاده 27.08 میلیون دلاری ( 173 کرور) را بدست آورد که از فروش هفته اول فیلم Dangal در چین نیز بیشتر فروش کرده است.

  فیلم Secret Superstar در سه روز اول اکران به سادگی از فیلم های هالیوودی بزرگی که در چین اکران شده اند عبور کرد و در صدر باکس آفیس چین قرار گرفت. گفته شده بودجه ساخت فیلم Secret Superstar پانزده کرور(2.3 میلیون دلار) بوده و این فیلم می تواند به یکی از سودآورترین فیلم های تاریخ تبدیل شود.

  از چین گزارش شده است که فیلم های عامر خان حداقل 125 میلیون دلار (800 کرور) در چین فروش خواهند کرد و عامر خان و شرکای او 25 درصد از مجموع فروش فیلم در چین را بدست می آورند و این بدین معناست که فقط در سه روز اول اکران فیلم Secret Superstar آنها 43 کرور( 6.7 میلیون دلار) سود کرده اند یعنی تقریبا سه برابر بودجه ساخت فیلم.

  اگر فروش فیلم Secret Superstar با همین روند ادامه داشته باشد این فیلم به سادگی می تواند در بین دو فیلم پرفروش تاریخ بالیوود در خارج از هند قرار بگیرد و در حال حاضر این فیلم در رده پنجم پرفروش ترین فیلم های تاریخ بالیوود در خارج از هند قرار گرفته است .

  فیلم Dangal در چین 193 میلیون دلار فروش کرد و باید دید فیلم Secret Superstar می تواند از فروش این فیلم در چین عبور کند یا خیر. فیلم Secret Superstar در سه روز اول اکران درچین موفق شد از فروش نهایی فیلم PK در چین عبور کند. فیلم PK در چین 19.75 میلیون دلار فروش کرده بود و به نظر می رسد عامر خان در چین توقف ناپذیر است.

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 15:46
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها