مصاحبه جدید کاترینا کیف

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  کاترینا کیف بعد از چند فیلم شکست خورده در نهایت با فیلم Tiger Zinda Hai در باکس آفیس به موفقیت رسید.کاترینا کیف در سال 2018 دو فیلم بزرگ در اکران دارد. فیلم های Zero و Thugs of Hindostan که در این دو فیلم با شاهرخ خان و عامر خان همبازی شده است. او در مصاحبه جدید خود درباره این دو فیلم و همکاری با آناند رای برای اولین بار صحبت کرده است.

  آیا شما از بازخورد ها نسبت به تیزر فیلم Zero خوشحال هستید؟

  کاترینا کیف: من خوشحالم که مردم تیزر را دوست داشتند. Zero عزیز شاهرخ خان است. او عمیقا درگیر بخش های تکنولوژی این فیلم بود که نیمی از کار آن انجام شده است. او تیم تکنولوژی برای این فیلم را آماده می کرد و در کنار بهترین افراد در این تجارت قرار می داد.من می توانم چشمانم را ببندم و کورکورانه به او اعتماد کنم چون سطح تلاش او برای موفقیت این فیلم را می دانم.

  وقتی شما برای اولین بار تیزر فیلم Zero را دیدید چه عکس العملی داشتید؟

  کاترینا کیف: من خیلی بیشتر از این تیزر را دیدم و می توانم این اطمینان را به شما بدهم که این فیلم یک فیلم تماشایی است.احساس می کنم کاری که شاهرخ خان و آناند رای انجام دادند رویای یک تحول بزرگ در صنعت فیلم است.ما فیلم ها را تماشا می کنیم که جلوه های ویژه و کارهای گرافیکی دارند اما شاید Zero تمام این مفاهیم را بشکند.

  اما پیش از آن یک مفهوم متفاوت وجود داشت که تغییر یافت. چه نظری دارید؟

  کاترینا کیف: بله وقتی برای اولین بار بازی در فیلم Zero به من پیشنهاد شد یک فیلم کاملا متفاوت بود.در دو سال گذشته این فیلم بسیار تغییر کرده است.این فیلمی که الان شما می بینید کاملا تازه است و به این دلیل است که چرا اسم فیلم Katrina Meri Jaan نیست اگرچه در ابتدا اسم فیلم این بود.

  شما در حال حاضر با این فیلم تناسب پیدا کردید؟

  کاترینا کیف: من شخصیتی را بازی می کنم که یک بازیگر سینما است.من می بینم که در فیلم های انگلیسی چه اتفاقی رخ می دهند اما من هرگز مشابه این را قبلا در یک فیلم هندی ندیدم.این بسیار چشمگیر است.

  شما برای اولین بار با آناند رای کار کردید.تجربه همکاری با او چگونه است؟

  کاترینا کیف: کار کردن با جناب آناند شگفت انگیز است.او شما را از محدودیت هایی که دارید بیرون می آورد و بهترین شما را استخراج می کند.او کارگردانی نیست که فقط چیدمان عوامل و صحنه را انجام دهد و از شما انتظار داشته باشد که سکانسی را بازی کند.او دست شما را نگه می دارد و شما را راهنمایی می کند. این فیلم درباره اکشن و قهرمانی نیست و درباره شخصیت ها است که فوق العاده هستند.

  آناند رای برای ارتباط با قشرهای مختلف مردم شناخته شده است.آیا شما فکر می کنید که بخش عظیمی از تماشاچیان می توانند کمک کنند که این فیلم در جایگاه بلندی بایستد؟

  کاترینا کیف: هرکسی که مخاطبان سینما را بشناسد می داند که ارتباط با توده های مردم همیشه راحت است با پروژه هایی که آنها را در کنار هم جمع کند. جناب آناند یکی از این افراد است.مهم ترین چیز درباره او این است که او یک داستان گوی عالی و بزرگ است اما این حقیقت که او بخش بزرگی از مخاطبان را از میان گوشه های دورتر هند می گیرد نشان می دهد که چگونه او نبض بخش وسیعی از مخاطبان هندی را درک می کند.Zero برای همه تماشاچیان چیزهایی برای ارائه دارد.همه ما بعد از تماشای فیلم با یک بخش متفاوتی از زندگی از سینما خارج می شویم.

  فیلم های Zero و Thugs of Hindostan دو قهرمان زن دارند.برای بازی در فیلم هایی که بازیگر زن دیگری نیز دارند شما قبل از موافقت برای بازی در این نوع از فیلم ها به دنبال چه چیزی هستید؟

  کاترینا کیف: مهم تر از همه نقش من در فیلم است. من چیزهای هیجان انگیزی در فیلم های Zero و Thugs of Hindostan انجام داده ام که بسیار هیجان انگیز هستند.فیلمبرداری فیلم Thugs of Hindostan به کار خیلی سختی نیاز داشت چون ما تلاش داشتیم چیزهای متقاوت را خلق کنیم و از نظر بصری و جلوه های ویژه کارهای متفاوتی را انجام دهیم.من با عامر در Dhoom 3 کار کردم و او با کاری که انجام می دهد یک حس هوشمندانه ای دارد.آدیتیا چوپرا یکی از مهم ترین افراد در زندگی من است.او می داند که چگونه مرا به راه های متفاوتی سوق دهد.من برای سکانس های اکشن و رقصم برای این فیلم بسیار تمرین کردم.حداقل برای 4 یا 5 ماه آینده من قطعا مشغول این فیلم خواهم بود.

  زمزمه هایی وجود دارند که نقش شما در فیلم Thugs of Hindostan از فاطمه سانا شیخ کمتر است. چه صحبتی دارید؟

  کاترینا کیف: تمام این ها اهمیتی ندارند.اجازه دهید تلاش کنیم برای پیدا کردن راه هایی که بعضی از گونه های نمایشی را خلق کنیم در زمانی که هیچکدام وجود ندارند.همه در این فیلم خوشحال هستند که بخشی از این فیلم هستندعامر و آمیتاب باچان و فاطمه یا من.همه ما از کار در کنار هم هیجان زده هستیم.این فیلم عامر و ویکتور(کارگردان فیلم ) است و هر زمانی که آنها تشخیص بدهند اطلاعاتی از فیلم را آشکار خواهند کرد.

  شما دوباره با سه خان کار کردید.دوستی شما با آنها از نظر حرفه ای تغییری کرده است؟

  کاترینا کیف: واقعا نه. بدیهی ست که من رابطه دوستی متفاوتی را با سلمان دارم اما شاهرخ و عامر شگفت انگیز هستند.آنها متفاوت هستند و دو فرد نمی توانند شخصیت های مشابهی داشته باشند.من فقط خوشحال هستم که دوباره با آنها کار کردم.

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت: 14:01
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها