صحبت های جدید آکشی کومار و سانجی بانسالی | بلاگ

صحبت های جدید آکشی کومار و سانجی بانسالی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

فیلم Padmaavat با بازی دیپیکا پادوکان و رنویر سینگ و شاهد کاپور و به کارگردانی از مدت ها قبل اعلام کرده بود که فیلم Padman در 25 ژانویه 2018 اکران می شود و حتی پوسترها و تبلیغات فیلم خود را نیز بر اساس اکران فیلم در 25 ژانویه تنظیم کرده بود و انتظار داشت که به صورت تنها فیلم خود را اکران کند اما حالا باید با فیلم سانجی بانسالی رقابت می کرد که این رقابت برای هیچکدام سودمند نبود.

گمانه زنی هایی وجود داشت که یکی از این دو فیلم تاریخ اکران خود را تغییر خواهد داد که این تغییر اکران برای فیلم آکشی کومار رقم خورد و آکشی کومار تصمیم گرفت در روز جمعه 19 ژانویه 2018 به همراه سانجی بانسالی در مقابل خانه خود کنفراس خبری ترتیب دهد تا به صورت شفاف درباره تغییر تاریخ اکران فیلم خود صحبت کند. فیلم Padman حالا در 9 فوریه 2018 همزمان با فیلم Aiyaary اکران می شود.

آکشی کومار در این کنفراس خبری گفته:" من مشغول تمرین برای اجرا در جشنواره پیش رو بودم که سانجی بانسالی به ملاقات من آمد.او گفت که تحت فشار زیادی است و اگر فیلم Padmaavat با فیلم Padman همزمان اکران شود این یک مشکل بزرگی می شود.او درخواست کرد که تاریخ اکران Padman را تغییر دهم. من با بانسالی در دو فیلم همکاری کرده ام و وقتی کسی که شما با او کار کردید درخواستی این چنینی از شما دارد شما نمی توانید به او نه بگویید." آکشی کومار در دو فیلم Rowdy Rathore (2012) و Gabbar Is Back (2015) با سانجی بانسالی کار کرده بود و در واقع بانسالی تهیه کننده این دو فیلم بود.

آکشی کومار در ادامه گفته:" اکران فیلم Padmaavat در 25 ژانویه برای آنها بسیار اهمیت دارد بیشتر از فیلم من.سهم آنها واقعا بالاست چون ما یک خانواده بزرگ هستیم. استودیوی سونی که با فیلم من قرارداد دارد و شرکای دیگر من در تهیه فیلم Padman با تصمیم من موافقت کردند و ما تصمیم گرفتیم فیلم خودمان را در 9 فوریه اکران کنیم.بله فیلم Padmaavat هم می توانست تاریخ اکران خود را تغییر دهد اما آنها به تعطیلات روز جمهوری بیشتر از ما احتیاج داشتند و با نزدیک به 5000 سینمایی که ما داریم به سادگی می توانیم دو فیلم را همزمان اکران کنیم اما این فیلم برای بانسالی بسیار اهمیت دارد.سانجی بانسالی دوست بسیار عزیز من است."

سانجی بانسالی نیز در این کنفراس خبری گفته:" همه آگاه هستند که فیلم Padmaavat با مشکلات زیادی مواجه بوده است.ما تصمیم گرفتیم که فیلم را در 25 ژانویه اکران کنیم اما در این تاریخ فیلم آکشی برای اکران برنامه ریزی شده بود.ما آکشی را ملاقات کردیم و از او درخواست کردیم که اکران فیلم خود را به تعویق بندازد. او یک ستاره بزرگ است و خیلی طول نکشید تا موافقت کند.او قلب بزرگی دارد. من نمی توانستم باور کنم که او با درخواست ما موافقت کرده است و من تا پایان عمر از او سپاسگزار هستم. به نظرم برای کاری که آکشی انجام داده است همه ما باید برای او دست بزنیم زیرا این کار او واقعا بی سابقه است.اگر فیلم های ما در یک روز اکران می شدند این می توانست به مشکلات ما اضافه کند."

آکشی کومار به شوخی گفته که سانجی یانسالی قول داده است Rowdy Rathore 2 ساخته شود.دیپیکا پادوکان و رنویر سینگ و شاهد کاپور نیز در پیام هایی از آکشی کومار تشکر کردند.

ترجمه:amir

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : شنبه 30 دی 1396 ساعت: 13:07