خبر جدید از فیلم عاشقانه آجی دوگان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  راکول پریت سینگ دختر شایسته سابق هند برای اکران فیلم جدید خود Aiyaary آماده می شود که در 9 فوریه 2018 اکران می شود. او در این فیلم نقش مقابل سیدارت مالهوترا را بازی کرده است اما او قرارداد بازی در فیلم بدون عنوان و عاشقانه آجی دوگان را نیز امضا کرده است.

  فیلمبرداری فیلم آجی دوگان به زودی آغاز می شود و گفته شده راکول پریت سینگ در این فیلم نقش یک دختر شهری چابک با اعتماد به نفس بالا را بازی می کند. لوو رانجان نویسنده و تهیه کننده این فیلم گفته:" راکول انرژی فوق العاده ای را ساطع می کند. دعوت کردن از او برای بازی در این فیلم کار سختی نبود چون او کاملا برای بازی در این نقش مناسب است."

  بوشان کومار دیگر تهیه کننده این فیلم هم گفته:" راکول با فیلمی در آغاز تهیه کنندگی من وارد سینما شد با فیلم Yaariyan . او بازی عالی ای در این فیلم داشت و در سینمای جنوب هند جایگاه مستحکمی دارد چون انتخاب های درستی را انجام داده است."

  آجی دوگان و تابو بازیگران اصلی این فیلم عاشقانه هستند که هنوز اسمی ندارد.آکیو علی کارگردان آن است و در 19 اکتبر 2018 اکران خواهد شد.

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت: 11:16
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها