صحبت های جدید آنوراگ کاشیاپ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  آنوراگ کاشیاپ و شاهرخ خان شاید به دو سینمای متفاوت تعلق داشته باشند اما این فیلمساز گفته بالیوود را ترک نخواهد کرد تا زمانی که با این فوق ستاره کار کند.کاشیاپ چندین بار به کار کردن با شاهرخ خان نزدیک شده اما این اتفاق هرگز رخ نداده است.

  کاشیاپ قصد داشت فیلم No Smoking را با شاهرخ خان بسازد اما در نهایت این فیلم با جان آبراهام ساخته شد. کاشیاپ گفته:" شاهرخ خان قصد داشت در فیلم No Smoking بازی کند و زمانی که من این فیلم را با او نساختم از من بسیار ناراحت شد.همچنین قصد داشتم فیلم Allwyn Kalicharan را با شاهرخ خان بسازم. می خواستم این فیلم را با او و یک فوق ستاره بزرگ هالیوودی بسازم.همه چیز تقریبا برای ساخت این فیلم نهایی شده بود اما باز هم این اتفاق رخ نداد اما ما در کنار هم خواهیم بود.من نمی خواهم بالیوود را بدون ساختن یک فیلم با شاهرخ خان ترک کنم.من یک فیلمنامه خواهم نوشت که او را جذب کند. او باید به این فیلم اضافه شود و باید این فیلم را بازی کند."

  آنوراگ کاشیاپ در ادامه گفته:" شاهرخ خان در دانشگاه دهلی ارشد من بود.او مثل یک برادر بزرگ به من کمک می کرد.او فوق العاده موفق بود.وقتی او شما را دوست دارد، در سالهایی مبارزه و تلاش من او چیزهایی شبیه به این به من می گفت،اگر تو کاری را انجام می دهی و من به تو می گویم که انجام بده و مشکلات تو ناپدید می شوند اما من نمی خواستم او زندگی مرا بسازد."

  این کارگردان 45 ساله ادامه داده:" من می توانم با جهان مبارزه کنم اما نه با شاهرخ.اگر او مرا سرزنش کند من در گوشه ای می نشینم و گریه می کنم.او کسی است که من این عشق را برای او دارم. من او را تا مرگ دوست دارم."

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 25 دی 1396 ساعت: 14:51
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها