خبرهای جدید از Padmaavat | بلاگ

خبرهای جدید از Padmaavat

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به نظر می رسد جنجال ها و حواشی مربوط به فیلم Padmaavat با بازی دیپیکا پادوکان و رنویر سینگ و شاهد کاپور پایانی ندارند و معلوم نیست سرنوشت این فیلم چه خواهد شد. در این جا به صورت خلاصه به آخرین اخبار و حواشی پیرامون این فیلم نگاهی می کنیم.

1- اعتراض ها به اکران این فیلم همچنان ادامه دارند و در روز جمعه 12 ژانویه 2018 اعضای حزب کارنی سنا از مخالفان اصلی اکران فیلم Padmaavat از ایالت ماهاراشتا در مقابل دفتر صدور پروانه نمایش فیلم در بمبئی تظاهرات کردند که طبق گزارش پلیس بمبئی 96 نفر از معترضان بازداشت شدند. کارنی سنا همچنان به مخالفت خود بر عدم اکران این فیلم پافشاری می کند و می گوید این فیلم نباید در کل هند اکران شود چون به احساسات مردم راجپوت صدمه زده است.

2- ویجی روپانی وزیر ارشد ایالت گجرات نیز اعلام کرد فیلم سانجی بانسالی در این ایالت اجازه نمایش نخواهد داشت تا بعد از ایالت راجستان دومین ایالتی باشد که اکران فیلم Padmaavat در آن جا ممنوع باشد. گفته شده ایالت مادهیا پرادش نیز با اکران فیلم Padmaavat در این ایالت مخالفت خواهد کرد.

3- یکی از 5 تغییری که سانجی بانسالی باید در فیلم Padmaavat اعمال کند تا بتواند این فیلم را اکران کند تغییر در محتوا و شکل آهنگ Ghoomar است. این آهنگ نقش مهمی در فیلم دارد و برای ساخت آن هزینه و وقت زیادی صرف شده است. بانسالی یا باید این آهنگ را به طور کامل از فیلم حذف کند که باتوجه به هزینه زیادی که برای ساخت این آهنگ صرف شده و همچنین چون این آهنگ بخش مهمی از فیلم است شاید حذف آن از فیلم صورت نگیرد که در این صورت باید در این آهنگ تغییراتی ایجاد کند که ممکن است این آهنگ از شکل اصلی خود خارج شود و البته می تواند این آهنگ را دوباره فیلمبرداری کند که با توجه به زمان کم و هزینه های زیاد فیلمبرداری دوباره این آهنگ این کار نیز غیر ممکن به نظر می رسد.

فیلم Padmaavat احتمالا در 25 ژانویه 2018 اکران می شود.

ترجمه:amir

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 7:36