آخرین خبر از فیلم Arjun Patiala | بلاگ

آخرین خبر از فیلم Arjun Patiala

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

در سال 2017 مخاطبان سینما زوج های هنری تازه ای را بر روی پرده های سینما می بینند. کریتی سانون و دیلجیت دوسانج یکی از این زوج های هنری تازه هستند.این دو بازیگر برای اولین بار در Arjun Patiala به کارگردانی دینش ویجان با یکدیگر همبازی می شوند.

یک منبع درباره این فیلم گفته:" در این فیلم تفاوت قد بازیگران فیلم نقش بزرگی را ایفا می کند.در حقیقت قد دختر بلندتر از قد پسر فیلم است و این موضوع به شیوه ای طنزآمیز در فیلم به کار برده می شود."

کریتی سانون یکی از بلند قد ترین بازیگران زن بالیوود در حال حاضر است و این دلیلی بوده که چرا دینش ویجان احساس کرده است او برای این نقش مناسب است. این منبع ادامه داده:" دینش به دنبال بازیگری با قد معین بود که بازیگر خوبی هم باشد.او با کریتی در فیلم Raabta کار کرده بود و این دو به خوبی یکدیگر را می شناسند. وقتی او به کریتی بازی در این فیلم را پیشنهاد داد کریتی فیلمنامه را دوست داشت و خیلی سریع به آن پاسخ مثبت داد. کریتی در فیلم Arjun Patiala نقش یک روزنامه نگار را بازی می کند و دیلجیت دوسانج نیز در نقش پسری از یک شهر کوچک در ایالت پنجاب ظاهر می شود.داستان این فیلم درباره چگونه عاشق شدن آنها و رخدادهای بعدی است."

فیلم Arjun Patiala بعد از فیلم Bareilly Ki Barfi دومین فیلم کریتی سانون در فضای کمدی است. گفته شده فیلمبرداری این فیلم از ماه فوریه 2018 آغاز می شود.

ترجمه:amir

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 15:43