فیلم های جدید پرینیتی چوپرا

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  در این جا نگاهی می کنیم به فیلم های پرینیتی چوپرا در سال 2018.

  فیلم Sandeep Aur Pinky Faraar

  بعد از پنج سال پرینیتی چوپرا و آرجون کاپور در فیلم Sandeep Aur Pinky Faraar با یکدیگر همبازی شدند. فیلمبرداری این فیلم در دهلی انجام شد و در حال حاضر فیلمبرداری این فیلم در مرز هند و نپال در حال انجام است.داستان این فیلم درباره یک مرد و زن است که کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. ساندیپ و پینکی تنها و تنها در یک چیز با هم متحد  هستند: بی اعتمادی و شک و نفرت از یکدیگر. این فیلم در سوم ژوئن 2018 اکران خواهد شد.

  ----------------------------------------------------------

  فیلم Namastey Canada 

  در این فیلم دوباره پرینیتی با آرجون کاپور همبازی می شود. فیلم Namastey Canada را ویپول شاه کارگردانی می کند. گفته شده این فیلم داستانی احساسی و خانوادگی دارد و فیلمی کمدی و سرگرم کننده است. ویپول شاه اخیرا به صورت روشن بیان کرد که این فیلم قسمت دوم فیلم Namastey London با بازی آکشی کومار نیست و داستانی کاملا تازه دارد. هنوز جزئیات بیشتری از این فیلم منتشر نشده است. فیلم Namastey Canada در 7 دسامبر 2018 اکران خواهد شد.

  -----------------------------------------------------

  فیلم Takadum

  در این فیلم پرینیتی چوپرا با سوشانت سینگ راجپوت همبازی است. این فیلم در ابتدا برای اکران در سال 2017 برنامه ریزی شده بود اما فیلمبرداری آن یک سال به تعویق افتاد و دیگر خبر تازه ای از آن در رسانه ها منتشر نشد.هومی آداجانیا کارگردان این فیلم است و گفته شده فیلمی عاشقانه است و تاریخ اکران آن مشخص نیست و در ساخته شدن این فیلم شک و تردیدهایی به وجود آمده است.

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 13:47
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123