مصاحبه جدید سیف علی خان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سیف علی خان برای اکران فیلم Kaalakandi در 12 ژانویه 2018 آماده می شود. سیف علی خان در آخرین مصاحبه خود درباره این فیلم و... صحبت کرده است.

  فیلم Kaalakandi به زودی اکران می شود. چه نظری دارید؟

  سیف علی خان: بله ، این فیلم در یک فضای جالب است. آکشات ورما که اولین فیلم او محسوب می شود همه چیز را شفاف در ذهن خود می دانست.من با افراد زیادی فیلم های مختلفی را ساختم و من از تجربه کار با آکشات لذت بردم.در این فیلم گروه بازیگران بازی های خوبی داشتند مثل سوبیتا دالیپالا و کونال روی کاپور و ویجی راز و آکشی اُبروی و البته من.سه آهنگ متفاوت وجود دارند که البته همه در کنار هم ترکیب می شوند و به خوبی در داستان ادغام شدند.من دوست دارم تمام اعتبار این فیلم را به کارگردان خودم اختصاص دهم چون من به فیلم Kaalakandi اعتماد دارم.

  برای این فیلم مشکلاتی با دفتر صدور پروانه نمایش فیلم داشتید. درسته؟

  سیف علی خان: تهیه کنندگان فیلم خیلی درک و فهم خوبی دارند.در یک زمانی ما از نتیجه دفتر پروانه نمایش فیلم استرس داشتیم و فکر می کردیم باید فیلم را در رسانه های دیجیتال منتشر کنیم و من احساس می کردم این ایده بدی نبود چون مسائل مالی برای همه اهمیت دارند.این فیلم حذفیات خاصی ندارد و Kaalakandi خیلی خاص است و شایسته اکران در سینما بود و خوشبختانه تهیه کنندگان موافقت کردند.ما با خوش شانسی پروانه نمایش فیلم را تنها با یک سکانس حذف شده، دریافت کردیم.این دلگرم کننده بود که ما بگوییم عالی است. حداقل ما مجبور نبودیم که کل فیلم را حذف کنیم.ما لحظات پر استرسی داشتیم اما من می گویم که ما چیزی از دست ندادیم.

  اخیرا فیلم های شما موفقیتی کسب نکردند و شکست خوردند اما شما هنوز می گویید که شما به عنوان یک بازیگر در فضای جالبی هستید؟

  سیف علی خان: من نمی خواهم از این موضوع طفره بروم، بدیهی ست که سال گذشته سالی عالی برای من نبود.با این وجود می خواهم سال جدید را با تازگی آغاز کنم و دوباره از نو کارم را شروع کنم.بدون نظر گرفتن باکس آفیس، من واقعا در تلاش هستم تا بر روی این موضوع تمرکز داشته باشم که بازیگر بهتری شوم.برای برخی از دلایل واقعا عجیب و غریب، من می توانم این هنر را بهتر از قبل ببینم و شما احتمالا می توانید بگویید که من الان کارم را بهتر انجام می دهم.من در گذشته فیلم هایی در اکران داشتم که بعضی از آنها موفق بودند و بعضی از آنها شکست خوردند اما مهم ترین چیز در این مورد این است که من واقعا از بازیگری لذت می برم.

  یک کشف دیر ؟

  سیف علی خان: نمی خواهم بگویم که این چیزی است که من دیر کشف کردم. تمام بازیگران یک الگوی معینی دارند.در ابتدا همه می خواهند ستاره شوند و بعد از آن یک فوق ستاره اما در نهایت شما باید از فرایند بازیگری لذت ببرید.مثل این که من کشف کردم که در چیزهای کوچک عمق بیشتری وجود دارند و من این را قبلا یاد گرفته بودم.حالا یاد گرفته ام که بیشتر صبر و آرامش داشته باشم و کمی بیش از حد به شخصیت اعتماد کنم. وقتی که شما این کار را انجام می دهید مردم شروع به تماشای شما می کنند. کمی طول کشید تا این چیزها را بفهمم.آنها به صورت طبیعی نمی آیند. کاملا واضح است که آنها باید در این مرحله از زندگی و حرفه من باشند،حالا باید باشند.

  ادامه دارد...

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 19 دی 1396 ساعت: 12:52
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها