آخرین خبرها ار فیلم Padmavat

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  بعد از حواشی و اعتراض های متعدد علیه اکران فیلم Padmavat در نهایت این فیلم در 25 ژانویه 2018 اکران می شود. بعد از اینکه دفتر صدور پروانه نمایش فیلم هند اکران این فیلم را با اعمال تغییراتی بلامانع اعلام کرد درباره تاریخ اکران فیلم سانجی بانسالی گمانه زنی های بسیاری وجود داشت که در نهایت این فیلم همزمان با فیلم Padman با بازی آکشی کومار اکران می شود.

  آکشی کومار درباره اکران فیلم Padmavat در 25 ژانویه 2018 گفته:" رقابتی وجود ندارد.این یک روز خیلی بزرگ است و یک هفته بزرگ.همه فیلم ها می توانند در این روز و هفته اکران شوند.هر دو فیلم می توانند در یک روز اکران شوند. هر فیلمی می تواند در هر زمانی که سازندگان آن می خواهند اکران شوند و من برای آنها خوشحال هستم."

  سونام کاپور بازیگر فیلم Padman هم در این زمینه گفته:" وقتی که فیلم ها اکران شوند خب به رقابت نیاز است. سینمای خوب سینمای خوب است. من باور ندارم که بین دو فیلم رقابت وجود دارد.صادقانه بگویم که خوشحالم که فیلم سانجی بانسالی اکران می شود و بیشتر از هر چیز دیگری امیدوارم به فیلم موفقی تبدیل شود.من مطمئن هستم که تاریخ اعلام شده برای اکران فیلم Padmavat (25 ژانویه) یک بیانیه رسمی از طرف تهیه کنندگان آن نیست."

  پریرنا آرونا از تهیه کنندگان فیلم Padman گفته:" فیلم ما در 25 ژانویه اکران می شود.ما استرس یا نگرانی ای درباره رقابت با فیلم دیگری نداریم.ما درباره فیلم خودمان اعتماد داریم.به نظرم دو فیلم بزرگ می توانند همزمان اکران شوند.اگر فیلمی خوب باشد از نظر تجاری موفق می شود صرف نظر از اینکه با فیلم دیگری همزمان اکران شده است.ما برای اکران فیلم  Padmavat خوشحال هستیم."

  وقتی دو فیلم به صورت همزمان اکران می شوند دیگر فرقی ندارد که یک فیلم بزرگ باشد یا کوچک، هر دو فیلم بر روی فروش یکدیگر اثر می گذارند و فیلم  Padmavat  گفته شده با بودجه 200 کروری ساخته شده که با به تاخیر افتادن اکران آن هزینه های آن باز هم افزایش یافته است.

  آکشی راتی کارشناس فروش فیلم و توزیع کننده فیلم در این زمینه گفته:" بعضی از فیلم ها برای اکران به یک تعطیلات بلند مدت نیاز دارند.فیلم  Padmavat از این نوع فیلم ها ست و به تاخیر افتادن اکران آن بر روی هزینه های آن اثر گذاشته است اما هیجان ها برای دیدن این فیلم کاهش پیدا نکرده است و من مطمئن هستم مردم از دیدن این فیلم لذت خواهند برد و به آن افتخار خواهند کرد."

  کومال ناهاتا از تحلیل گران فروش فیلم نیز گفته:"فیلم  Padmavat باید در تعطیلات روز جمهوری اکران شود. یک تعطیلات بلند مدت وجود دارد که می تواند از فروش خوب افتتاحیه و فروش هفته اول اکران خود مطمئن باشد که این یک آغاز خوب برای این فیلم است. به نظر من در این مورد سازندگان فیلم Padman باید نگران باشند نه سازندگان فیلم Padmavat ".

  واسوندارا راجی وزیر ارشد ایالت راجستان هند گفته فیلم Padmavat در این ایالت اکران نخواهد شد. کارنی سنا از مخالفان اصلی اکران فیلم Padmavat حالا گفته اسم شخصیت های فیلم باید تغییر کنند. او گفته:" ما خیلی شفاف از روز اول بر این موضوع تاکید داشتیم و داریم که این فیلم نباید اکران شود.کمیته ای که به همراه مسئولین دفتر صدور پروانه نمایش این فیلم را تماشا کردند گفتند که این فیلم مبتذل بوده و حقایق تاریخی را تحریف کرده است.این فیلم برای کسب درآمد ساخته شده است. تنها تغییر اسم فیلم کفایت نمی کند و اسم شخصیت های فیلم هم باید تغییر کند."

  فیلم Padmavat با بازی دیپیکا پادوکان و شاهد کاپور و رنویر سینگ در ابتدا برای اکران در اول دسامبر 2017 برنامه ریزی شده بود اما بعد از اعتراض ها علیه اکران این فیلم تاریخ اکران آن به 25 ژانویه 2018 تغییر کرد.

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 19 دی 1396 ساعت: 12:52
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها