مصاحبه جدید وارون داوان | بلاگ

مصاحبه جدید وارون داوان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بخش دوم و پایانی تازه ترین .

شایعه شده که شما قصد دارید در باز سازی فیلم Biwi No. 1 بازی کنید. آیا درست است؟

وارون داوان: این ها فقط شایعه هستند.پدر من 18 سال ندارد و فعالیت زیاد برای سلامتی او خوب نیست. فیلم Biwi No. 1 ممکن است هیجان انگیز باشد و مردم از ما درخواست ساخت دوباره آن را داشته باشند اما صادقانه بگویم که الان ساخت دوباره آن حقیقت ندارد.در حال حاضر من با فیلم October مشغول هستم و یک فیلم جدید دیگر.

مشاهدات صنعت فیلم نشان می دهد که شما در میان هم دوره های خود از استراتژی هوشمندانه ای برخورد دار هستید. چه نظری دارید؟

وارون داوان: استراتژی ای وجود ندارد. من فقط موضوعاتی را بازی می کنم که از قلبم آنها را دوست داشته باشم.استراتژی بعد از ساخت فیلم نقش خود را بازی می کند.بعد از Judwaa 2 من چیزهای خیلی متفاوتی را انجام دادم و من نمی خواستم بدون پیراهن برقصم. وقتی مردم تلاش می کنند مرا الگوی خودشان قرار دهند و من به آنها می گویم که این غیر ممکن است چون من حتی نمی توانم الگوی خودم باشم.به نظرم شما به عنوان یک بازیگر به جزئیات زیادی نیاز دارید.وقتی من یک فیلم متفاوتی را بازی می کنم، مردم از من می پرسند چرا این خطر را انجام دادم و وقتی یک فیلم سرگرم کننده بازی می کنم، مردم از من می خواهند یک فیلم سرگرم کننده دیگر بازی کنم.

در سال 2017 یک ازدواج بالیوودی بزرگ رخ داد. ازدواج آنوشکا شرما با ویرات کوهلی. شما از خانه ی والدین خود خارج شدید و به خانه جدید خودتان نقل مکان کردید. آیا می خواهید ازدواج کنید؟

وارون داوان: صادقانه بگویم من دوست دارم ازدواج کنم اما نمی دانم عکس العمل والدینم چه خواهد بود.در پنجاب آنها می خواهند این کار را به شکل سنتی انجام دهند و مرحله بعدی چیزی ست که هر شخصی می خواهد اما ازدواج فعلا در دستور کار نیست.من فقط به خانه جدید خودم رفتم و فعلا می خواهم برای چند سال از این موقعیتی که دارم لذت ببرم و فکر کنم ازدواج قدم بعدی باشد.من مدت هاست که برای رسیدن به اینجا تلاش می کنم و این یک موفقیت بزرگ است.لذت بردن از لحظه ها اهمیت دارد.در اواخر سال 2017 من در زمان فیلمبرداری فیلم October این شانس بزرگ را داشتم که در مانالی باشم و اطراف من طبیعت بود و آدم های زیادی در اطراف من نبودند.من اغلب خودم را در آسمان می بینم و آرام می شوم.من از آن نوع انسان هایی نیستم که عاشق طبیعت باشند اما از زیبایی لحظه ای غافلگیر شدم و فهمیدم که ما زمانی برای نشستن و فکر کردن درباره آنچه که می خواهیم انجام دهیم نداریم.

همه برای آغاز سال 2018 هیجان زده هستند. شما هم هیجان دارید؟

وارون داوان: برای من 2017 یک سال عالی بود.از لحاظ باکس آفیس هم یک سال عالی بود.امیدوارم سال 2018 یک سال عالی برای همه باشد.

ترجمه:amir

...
نویسنده : بازدید : 52 تاريخ : چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت: 10:31