مصاحبه جدید کاترینا کیف - بخش اول

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سال 2017 برای کاترینا کیف سال خوبی نبود. فیلم های او در باکس آفیس شکست خوردند. او بعد از 5 سال دوباره با سلمان خان در فیلم Tiger Zinda Hai همبازی شد و امیدوار است با موفقیت این فیلم دوباره در مسیر موفقیت قرار بگیرد.

  تجربه کار کردن با سلمان خان بعد از 5 سال چگونه بود؟

  کاترینا کیف: در چند سکانس ابتدایی ما می خواستیم درباره بازی هم دوباره شناختی پیدا کنیم.می توانم ببینم که سلمان در این سال ها تجربیات بیشتری را بدست آورده است و به بلوغ رسیده است.این به بازی ما در نقش های تایگر و زویا کمک می کرد.من پویایی و عشق بین آنها را می شناختم.به عنوان یک شخص، سلمان عشق و محبت زیادی نسبت به اطرافیانش دارد.من از زمانی که 17 ساله بودم او را می شناسم و او مهم ترین شخص در زندگی من است. کار کردن با او فوق العاده است.

  شما همچنین با شاهرخ خان در فیلم آناند راج و با عامر خان در فیلم Thugs Of Hindostan همبازی هستید. در این زمینه چه نظری دارید؟

  کاترینا کیف: بله من از کار کردن با آنها لذت می برم.آنها اشتیاق فوق العاده ای درباره کارشان دارند.عامر ذهن سینمایی و هنری درخشانی دارد و کار کردن با او بسیار سرگرم کننده است.شاهرخ یکی از بهترین بازیگران صنعت فیلم است.اشتیاق و انرژی و سطح کاری او بسیار بالاست و همه چیز در اطراف او در محل فیلمبرداری عالی است.حالا من شاهرخ و عامر را به خوبی می شناسم و به هردوی آنها عشق و علاقه دارم.ما با هم شوخی می کنیم و یک محیط دوستانه در هنگام کار فراهم است.

  بازیگران زن هم دوره شما فیلم های زن محور را بازی می کنند. آیا شما فیلمی در این فضا  بازی می کنید؟

  کاترینا کیف: اگر داستان فیلم برای من هیجان انگیز باشد من برای بازی در آن شرط و ملاحظه ای ندارم.من فیلم های از این دست را پیدا نکردم که دوست داشته باشم.احساس می کنم که یک ذهنیت کوچکی در این جا وجود که چون یک نفر این نوع از فیلم ها را بازی کرده بقیه باید از او پیروی کنند.تمام بازیگران هم دوره من فوق العاده و با استعداد هستند اما گاهی اوقات که شما این پرسش را از من می پرسید شما دوست دارید من بگویم، اوه چرا من فیلمی از این نوع را بازی نمی کنم؟می خواهم کمی عمیق تر به این سوال پاسخ دهم.

  همه ما با هم متفاوت هستیم و ما نقاط قوت منحصر به فرد خودمان را داریم.ما باید آن را جشن بگیریم نه اینکه در سینما کارهای شبیه به هم انجام دهیم.کسی شاید در فیلم های زن محور فوق العاده باشد و من شاید در فیلم های اکشن یا رقص یا هیجانی عالی باشم.بازیگر دیگری شاید در فیلم های کمدی عالی باشد. ما همه شاید در فضاهای متفاوت و در زمان های متفاوتی خوب باشیم.شاید من در فیلم بعدی خودم وارد فضای کمدی شوم. هر کسی باید در فضاهای متفاوت خودش در زمان های متفاوت باشد.چرا همه ما نیاز داریم در یک فضای مشابه در یک زمان مشابه حضور داشته باشیم؟

  اما امروز بازیگران زن درباره بازی کردن در نقش های قوی برای یک زن صحبت می کنند. چه نظری دارید؟

  کاترینا کیف: مردم فراموش کرده اند که من در گذشته فیلم هایی مثل Raajneeti را بازی کردم که یک نقش قوی داشتم.آیا نقش های مرد این فیلم شخصیت هایی قوی در این فیلم داشتند؟ بله اما این همان چیزی است که باید باشد. می توانست بدون مردان باشد؟ بله. می توانست با مردان باشد؟ بله به عنوان یک زن شما در مقابل به تصویر کشیدن چهره یک زن مسئول هستید و درباره صحبت کردن درباره زنان تا جایی که به شما مربوط می شود.زویا در فیلم Tiger Zinda Hai یک شخصیت زن قوی است.او قدرت برداشتن اسلحه و به میدان نبرد رفتن را دارد.

  امروز زنان از سراسر جهان به نیروهای مسلح می پیوندند و مبارزه می کنند.این یک مثال واقعی از توانایی است اما برای من یک زن مثل قرار گرفتن به طور مساوی در کنار یک فوق ستاره است کسی که کمی بیشتر تصویر یک قهرمان را دارد. این یک جمله زیباست.من به بازی در فیلم هایی که با شما صحبت می کنند باور دارم جایی که شما احساس درستی دارید.اگر در یک فیلم یک زن در روابط خود به مبارزه می پردازد که درست نیست و به کسی وابسته است این به معنی ضعف او نیست.مراحلی از زندگی است که باید طی شود.من شخصیت هایی را بازی می کنم که باورشان داشته باشم.من با تمام شخصیت هایی که تا الان بازی کردم مربوط هستم به جز اولین فیلم من Boom که همه این را می دانند.

  ادامه دارد...

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 4 دی 1396 ساعت: 12:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123