فروش روز اول فیلم Tiger Zinda Hai

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  فیلم Tiger Zinda Hai با بازی سلمان خان و کاترینا کیف در روز جمعه 22 دسامبر 2017 اکران شد و فروشی عالی را به ثبت رساند و این فیلم موفق شد در روز اول اکرانش 33.75 کرور فروش کند و از فروش فیلم Golmaal Again عبور کرد هرچند نتوانست رکوردی در روز اول اکران بدست آورد.

  فیلم سلمان خان در یک روز غیر تعطیل اکران شده بود.فروش فیلم Tiger Zinda Hai تا حدی کمتر از انتظارها بوده است اما برای یک فیلم اکشن و سرگرم کننده این مقدار فروش لازم است تا بتواند در تعطیلات آخر هفته فروش خوبی را بدست آورد. فروش اصلی این فیلم در روز دوشنبه که روز کریسمس است می تواند رقم بخورد و این فرصت را دارد تا در روز دوشنبه به فروشی رکورد شکن دست پیدا کند.

  فیلم Tiger Zinda Hai با نقدهای مثبتی از طرف منتقدان روبرو شد که معمولا منتقدان از فیلم های اکشن تعریف و تمجید نمی کنند هرچند نقد های منفی ای هم برای این فیلم نوشته شده اما به صورت کلی نقدهای منتقدان مثبت بوده است.

  فیلم Tiger Zinda Hai توانست دومین فروش افتتاحیه در یک روز غیر تعطیل را بدست آورد و نتوانست رکورد فروش فیلم Dhoom 3 با بازی عامر خان در سال 2013 را بشکند. فیلم Dhoom 3 با فروش 36.22 کرور رکورددار فروش افتتاحیه در یک روز غیر تعطیل است اما فیلم Tiger Zinda Hai موفق شد در جایگاه پنجم پرفروش ترین فیلم ها در روز اول اکران قرار بگیرد. در بین 10 فیلم پرفروش در روز اول اکران حالا سلمان خان سه فیلم دارد و شاهرخ خان و عامر خان و آجی دوگان هر کدام دو فیلم دارند.

  فیلم Tiger Zinda Hai در خارج از هند شروعی عالی داشت.این فیلم تا روز جمعه در بازارهای خارج از هند 3.9 میلیون دلار فروش داشته است.بهترین فروش این فیلم در کشورهای حاشیه خلیج فارس رقم خورد که فقط در دو روز این فیلم موفق شد 2.05 میلیون دلار در خلیج فارس فروش داشته باشد و اکران فیلم Tiger Zinda Hai در کشور کویت ممنوع اعلام شده است. در سال گذشته فیلم Dangal  در دو روز در کشورهای حاشیه خلیج فارس 1.67 میلیون دلار فروش داشته است.

  فروش فیلم Tiger Zinda Hai در دو روز اول اکران در خارج از هند:

  خلیج فارس: 2.05 میلیون دلار

  آمریکا و کانادا: 450 هزار دلار

  انگلستان: 204 هزار دلار

  استرالیا: 156 هزار دلار

  نیوزلند: 60 هزار دلار

  فروش فیلم در دیگر کشورهای جهان: 170 هزار دلار

  مجموع فروش فیلم در خارج از هند در دو روز اول اکران: 3.09 میلیون دلار

  اکران فیلم Tiger Zinda Hai به غیر از کویت در پاکستان نیز ممنوع اعلام شده است. به نظر می رسد این فیلم بتواند در سه روز اول اکران از فروش فیلم های Raees و Jab Harry Met Sejal ( در سه روز اول اکران) در خارج از هند عبور کند و لقب پرفروش ترین فیلم بالیوودی در خارج از هند در سه روز اول اکران را به خودش اختصاص دهد.

  به هر حال عملکرد فیلم Tiger Zinda Hai تا الان خیلی خوب بوده اما این فیلم این پتانسیل را دارد که به مراتب عملکرد بهتری داشته باشد.

  ترجمه:amir

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 2 دی 1396 ساعت: 23:12
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123