آخرین خبر از فیلم جدید شاهرخ خان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

   

  آخرین خبر از فیلم جدید شاهرخ خان

  نوشته شده در پنجشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۹۶

  ساعت : 3:47

  نویسنده : AMIR

  بعد از فیلم پرفروش Jab Tak Hai Jaan در سال 2012 دوباره شاهرخ خان و کاترینا کیف و آنوشکا شرما در فیلم بدون عنوان آناند راج در کنار هم همبازی شدند.شاهرخ خان نقش یک مرد کوچک اندام را بازی می کند که دلباخته دو خانوم جذاب است و مخفی ماندن جزئیات فیلم برای شاهرخ خان بسیار اهمیت دارد و در اطراف فیلم پوشش های محرمانه ای وجود دارد. از این فیلم تنها یک تصویر منتشر شده که آن هم از محل فیلمبرداری بوده و هنوز عکسی از شاهرخ خان به همراه آنوشکا شرما و کاترینا کیف از این فیلم منتشر نشده است.

  یک منبع در این زمینه گفته:" همه آگاه هستند که همکاری کردن با دو قهرمان زن برای هیچ بازیگری آسان نیست. شاهرخ خان قبلا با آنوشکا و کاترینا همکاری داشته و با آنها رابطه ای دوستانه دارد. سوال هایی وجود دارند که کاترینا یا آنوشکا چقدر سکانس های مشترک با شاهرخ خان در این فیلم دارند.شاهرخ خان و آناند راج تصمیم گرفتند با یک روش ساده به این گمانه زنی ها دامن نزنند. آنها تصمیم گرفتند که هیچ عکسی از شاهرخ خان به همراه کاترینا و آنوشکا از این فیلم منتشر نشود. شاهرخ خان و آناند راج از این موضوع آگاهی بسیاری دارند و هیچ بازیگر زنی نمی تواند بگوید که نقش او در فیلم بزرگ تر است."

  آناند راج اخیرا درباره این فیلم گفته بود:" شاهرخ خان درباره ارائه فیلم های فوق العاده پرفروش نگرانی ندارد اما این یک حقیقت است که تماشاچیان انتخاب های اخیر او را دوست نداشتند. با این پروژه عظیم شاهرخ خان امیدوار است که دوباره وارد قلب مخاطبان سینما شود با داستانی که این فیلم دارد و این حقیقت که شاهرخ خان در فیلم های عاشقانه فوق العاده است."

  ترجمه:amir


  :: برچسب‌ها: شاهرخ خان
   
  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 23 آذر 1396 ساعت: 17:52
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123